A hontalan állatok világnapjának margójára

A hontalan állatok világnapjának margójára

A hontalan állatok világnapját 1992 óta tartják meg, amelynek célja a közvélemény és a hatóságok figyelmének felhívása a kérdésre és annak megoldatlanságára. A kóbor állatok menhelyen való elhelyezésére, a menhelyekről történő örökbefogadás fontosságára, valamint a nem kívánt szaporulat megakadályozására.

Nincs szomorúbb látvány egy kivert, kiéhezett kutya reménykedő tekinteténél.

Állatainkért felelősek vagyunk, én is, Te is, és minden embertársunk. Hiszen egy jó kutya, vagy egy kedves cica, estleg más aranyos jószág a család tagjai közé lopja be magát.  Ezt kár tagadni, hiszen mindennapjaink részesévé, örömünk forrásává, bánatos sirámaink kárörvendés nélküli néma meghallgatójává válnak házikedvenceink. Velük együtt kerek a család. Gondoskodjunk róluk és szeressük őket, mert ha már egyszer bekerültek otthonunkba, akkor életük végéig ott a helyük.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

tizennyolc − 5 =

Erősségeink

 • környezetvédelem
 • pályázatok
 • tanácsadás
 • publikáció
 • egészség
 • környezet
 • betegség megelőzés
 • karrierépítés
 • egészségtudatosság
 • környezettudatosság
 • hagyományőrzés
 • hagyományápolás
 • megyei-ismereti séta
 • család
 • családbarát